O nas - Patrol energetyczny

Działamy od 1989r. DZIAŁAMY DLA WAS

Historia grupy sięga 1989 r. kiedy to były pracownik Warszawskiego Zakładu Energetycznego inż. Krzysztof Drouet postanowił otworzyć jedną z pierwszych prywatnych firm elektroenergetycznych na terenie Mazowsza. Od tego czasu dzięki doświadczeniu i rzetelności firma rozwijała się a szeregi zespołu powiększały się o kolejnych pracowników i kolejne firmy współpracujące. Tak wy-tworzyła się obecna struktura GRUPY PATROL ENERGETYCZNY, której poszczególne firmy wyspecjalizowały się w następujących obszarach:

  • linie kablowe i napowietrzne,
  •  stacje transformatorowe,
  •  układy pomiarowe,
  •  instalacje nN i pomiary.

Nasza GRUPA zajmuje się przede wszystkim eksploatacją stacji transformatorowych i sieci energetycznych, prowadzi stały nadzór techniczny nad prawidłową pracą urządzeń energetycznych. Poza tym zajmuje się remontami, konserwacją, budową, projektowaniem sieci elektrycznej i stacji transformatorowych oraz wykonuje pomiary.

W pełni przejmujemy od Właściciela odpowiedzialność za bezpieczne i zgodne z przepisami działanie urządzeń stacji elektroenergetycznych i reprezentujemy Właściciela w kontaktach z odpowiednim Zakładem Energetycznym oraz w razie kontroli zewnętrznej.

Przez wiele lat wspólnej pracy na stacjach w Warszawie zdobyliśmy uznanie Zleceniodawców i Kontrahentów oraz uzyskaliśmy liczne referencje.